Váš biznis online

cloudové riešenia pre firmy a jednotlivcov

Váš cloud partner

Spoločnosť Bitguard vznikla v roku 2013 ako tím mladých dynamických ľudí, ktorí sú odborníkmi vo svojom obore. Vidíme na slovenskom trhu potrebu pre kvalitné, avšak cenovo dostupné riešenie v oblasti zálohy a bezpečnosti dát. Na prvom mieste je pre nás zákazník a jeho potreby. Chceme byť vašou dôležitou súčasťou v tomto digitálnom svete a chrániť pre vás to najcennejšie.

Nástroje produktivity a spolupráce pre všetky spôsoby našej práce.

Naše poslanie

Naším cieľom je chrániť vaše dáta pred udalosťami, ktoré nemôžete predvídať. Umožniť vám prístup k nim kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Ponúkame vám overené, funkčné a stabilné riešenie od spoločnosti Google v podobe Google Workspace.

Niekoľko otázok

Čo je súčasťou služby Google Workspace (predtým G Suite)?

Podobne ako v prípade G Suite, všetky tarify Google Workspace poskytujú vlastný e-mail pre vašu firmu a zahŕňajú nástroje na spoluprácu, ako sú Gmail, Kalendár, Meet, Chat, Disk, Dokumenty, Tabuľky, Prezentácie, Formuláre, Weby a ďalšie. Ďalšie podrobnosti nájdete na stránkach Google o plánoch a cenách.

Ktorá tarifa Google Workspace je vhodná pre moju firmu?

Google má rôzne plány, ktoré sú navrhnuté tak, aby vyhovovali vašim jedinečným obchodným potrebám. Ak sa chcete dozvedieť viac o rôznych možnostiach, na stránke plánov a cien nájdite plán, ktorý vyhovuje vašim obchodným potrebám.

Môže moja spoločnosť vyskúšať Google Workspace predtým, ako sa zaviažem?

Absolútne. Všetky plány obsahujú bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu, takže hodnotu Workspace môžete vidieť ešte pred registráciou. Kliknutím sem požiadate o bezplatnú skúšobnú verziu.

Ako sa zaregistrujem do služby Google Workspace?

Ak máte firmu s menej ako 300 zamestnancami, môžete začať online už dnes. Spoločnosti s viac ako 300 zamestnancami môžu kontaktovať oddelenie predaja, aby sa dozvedeli viac o podnikových plánoch.

Akú výhodu získam ak budem Google Workspace nakupovať od spoločnosti Bitguard s.r.o.

Cenová politika Google zabezpečuje, aby ponuka Partnerov bola rovnaká ako je ponuka Google. S partnerom, akým je Bitguard s.r.o., získavate lokalizovanú podporu kedykoľvek ju budete potrebovať. Mnoho firiem nevyužíva plný potenciál služby Workspace, čo ich pripravuje o nemalú finančnú úsporu a vnútropodnikový technologický progres. Tu pri Vás stojí zodpovedný a skúsený partner v podobe spoločnosti Bitguard s.r.o.

Kde nás nájdete

Bitguard s.r.o. - Kynceľová 4316/10, 974 01, Kynceľová, Slovensko