Meet

Google Meet

Zabezpečte videostretnutia pre tímy a firmy.

Pomôžte svojmu tímu zostať bezpečne v spojení s podnikovými videokonferenciami postavenými na robustnej a bezpečnej globálnej infraštruktúre Google. Meet je súčasťou služieb Google Workspace, Google Workspace Essentials a Google Workspace for Education.

Dôveryhodné podnikmi po celom svete.

Využite rovnakú zabezpečenú infraštruktúru, vstavanú ochranu a globálnu sieť, ktorú spoločnosť Google používa na zabezpečenie vašich informácií a ochranu vášho súkromia. Videostretnutia Meet sú pri prenose šifrované a naše množstvo predvolených opatrení proti zneužitiu zaisťuje bezpečnosť vašich stretnutí.

Užite si bezproblémové stretnutia.

Meet vás zbaví bolestí hlavy pri pripájaní sa k videohovoru v práci. Stačí si dohodnúť stretnutie a zdieľať odkaz. Nerobte si starosti s tým, či spoluhráči, klienti alebo zákazníci majú správne účty alebo doplnky. Vďaka rýchlemu a ľahkému rozhraniu a inteligentnej správe účastníkov sú videohovory s viacerými osobami hračkou.

Navrhnuté tak, aby boli nápomocné.

Pripojte sa k stretnutiam priamo z udalosti Kalendára, e-mailovej pozvánky alebo priamo z Gmailu. Všetky podrobnosti o udalosti sú tam, keď ich potrebujete, či už sa pripájate z počítača, telefónu alebo konferenčnej miestnosti. Užitočné funkcie, ako sú živé titulky, režim slabého osvetlenia a potlačenie hluku, zvyšujú produktivitu stretnutí.

Pripojte sa k stretnutiam na cestách.

Jednoducho si prezrite všetky naplánované stretnutia na daný deň a pripojte sa k schôdzi jediným klepnutím priamo z mobilnej aplikácie Gmail alebo špeciálnej aplikácie Meet. Stretnutia organizované používateľmi Google Workspace tiež vytvárajú telefónne číslo na pripojenie pre každú schôdzku, takže každý hosť má skvelý zážitok – dokonca aj na cestách bez Wi-Fi alebo dát.

Viac ako stretnutia.

Meet je plne integrovaná so službou Google Workspace. Bezproblémovo skočte do videohovoru z chatu alebo posuňte spoluprácu na dokumentoch na vyššiu úroveň pripojením cez video – všetko je prepojené, takže sa môžete vždy spojiť a spolupracovať v kontexte.

Pripojte sa v kancelárii alebo na diaľku.

Hardvér Meet spája akúkoľvek zasadaciu miestnosť alebo priestor – od pracovnej plochy cez konferenčné miestnosti až po zasadacie miestnosti – s videokonferenciou jediným kliknutím. Jednoduché použitie, jednoduchá správa a jednoduché nasadenie vo veľkom rozsahu; všetky jednotky je možné nastaviť v priebehu niekoľkých minút a spravovať ich online.

Vyskúšajte Google Workspace zadarmo.