Gmail

Zabezpečený firemný e-mail a oveľa viac

Najnovší Gmail uľahčuje prehľad o práci, na ktorej záleží. Vďaka zabezpečenému e-mailu bez reklám ako základu môžete tiež četovať, uskutočňovať hlasové hovory alebo videohovory a mať prehľad o projektovej práci so zdieľanými súbormi a úlohami – to všetko priamo v Gmaile.

Získajte vlastný e-mail @vasaspolocnost.sk

Vybudujte si dôveru zákazníkov tým, že každému vo vašej spoločnosti poskytnete profesionálnu e-mailovú adresu vo vašej doméne, napríklad ondrej@vasaspolocnost.sk a jan@vasaspolocnost.sk. Vytvorte tiež skupinové zoznamy adresátov, napríklad predaj@vasaspolocnost.sk.

Robustné integrácie

Spojte sa so spolupracovníkmi cez Google Meet alebo Google Chat, pošlite pozvánku v Kalendári, pridajte akciu do svojho zoznamu úloh – to všetko a ešte viac môžete robiť bez toho, aby ste museli opustiť Gmail. Navyše pripojte svoje obľúbené aplikácie tretích strán na bočnom paneli pomocou doplnkov Google Workspace.

Inteligentné návrhy pre jednoduché úlohy

Navrhované akcie – ako napríklad inteligentné odpovede, inteligentné písanie, návrhy gramatiky a štuchnutia – vám pomôžu udržať si prehľad o svojej práci a postarať sa o jednoduché úlohy, aby ste svoj čas využívali efektívnejšie.

Navrhnuté tak, aby vás chránili pred hrozbami

Gmail tvrdo pracuje, aby vás ochránil. Naše modely strojového učenia blokujú viac ako 99,9 % spamu, phishingu a malvéru, aby sa dostalo k našim používateľom.

Vyskúšajte Google Workspace zadarmo.