Disk

Disk

Ukladajte, pristupujte a zdieľajte svoje súbory na jednom bezpečnom mieste

Uložte akýkoľvek súbor. Pristupujte k súborom kedykoľvek a kdekoľvek z vášho počítača a mobilných zariadení. Ovládajte spôsob zdieľania súborov.

Získajte všetku úložnú kapacitu, ktorú potrebujete

Google Workspace poskytuje flexibilné možnosti úložiska, takže budete mať vždy dostatok miesta pre svoje súbory. Vďaka centralizovanej správe, prevencii straty údajov a službe Vault for Drive môžete jednoducho spravovať používateľov a zdieľanie súborov, aby ste splnili požiadavky na súlad s údajmi.

Zistite, čo je dôležité, ešte predtým, než začnete hľadať

Disk používa umelú inteligenciu Google na predpovedanie a zobrazovanie toho, čo je pre vás dôležité, v reálnom čase. Disk rozpoznáva dôležitý obsah, spolupracovníkov a udalosti pomocou funkcií, ako je Rýchly prístup a vylepšenia vyhľadávania založené na ML, aby sa každý používateľ spojil so súbormi, ktoré môžu vyžadovať pozornosť.

Usporiadajte tímové súbory v zdieľanom priestore

Použite spoločné disky na ukladanie práce vášho tímu v zabezpečených a ľahko spravovateľných zdieľaných priestoroch. Všetky súbory pridané na spoločné disky sú kolektívne vlastnené tímom, takže každý zostáva aktuálny.

Využívajte menej miesta na disku PC/Mac a streamujte priamo z cloudu

Disk pre stolné počítače vám poskytuje prístup k súborom priamo z počítača bez ovplyvnenia celého miesta na disku. Strávte menej času čakaním na synchronizáciu súborov a viac času produktivitou.

Vyskúšajte Google Workspace zadarmo.