Chat

Google Chat

Zjednodušte 1:1 a skupinové správy

Od priamych správ až po skupinové konverzácie, Google Chat pomáha tímom a firmám plynule a efektívne spolupracovať odkiaľkoľvek. Bezpečne sa spojte s kýmkoľvek, s kým pracujete, a posuňte skupinovú prácu na vyššiu úroveň vďaka zdieľanému chatu, súborom a úlohám.

Pozrite si všetky svoje správy na jednom mieste

Používajte Chat ako samostatnú aplikáciu alebo priamo v Gmaile. Bezproblémovo integrované nástroje vám pomôžu sledovať všetku vašu pracovnú komunikáciu a vybrať ten správny kanál pre každú konverzáciu.

Spolupracujte vo vyhradených miestnostiach

Jednoducho vytvorte vyhradené virtuálne miestnosti, aby ste mali projekty organizované a na správnej ceste. Zdieľaný chat – vrátane konverzácií s vláknami – plus zdieľané súbory a úlohy vám pomôžu udržať všetkých na rovnakej stránke. Chat podporuje externých používateľov, 28 jazykov a 8 000 členov na miestnosť.

Využite to najlepšie zo služby Google Workspace

Pomocou četu môžete bezproblémovo spolupracovať na obsahu s Dokumentmi, Tabuľkami a Prezentáciami Google. Pomocou výkonného vyhľadávania Google jednoducho nájdite minulé konverzácie alebo súbory a nechajte robotov a inteligentné návrhy, aby vám pomohli spojiť sa s účastníkmi schôdze a rýchlejšie urobiť viac.